TianDe u mě v práci...

Krásné odpoledne, před měsícem (prosinec 2016) jsem zařadila do našeho zkoušení a testování (a brzy bude i v nabídce) kosmeceutiku TianDe. Budu Vás informovat o jedinečné tibetskočínské kosmeceutice (neboli léčivé kosmetice) TianDe - v překladu Nebeská Dokonalost.

Jakmile vyzkoušíte - už nebudete chtít nic jiného. Je to vysoce kvalitní kosmetika s neskutečnými výsledky. Tato kosmeceutika působí AŽ NA ÚROVNI BUNĚK.
Až 70% toxickch látek odchází přes pokožku - je tedy potřeba se o ni moc dobře starat :)

 

TianDe má široký sortiment - péče o vlasy, pleť a pokožku těla, hlavy, různé obličejové i tělové masky, omlazující produkty, péče o rta a ústní hygienu, program proti celulitidě, spec. kosmetika pro muže, produkty pro ženskou hygienu, parfémy, dekorativní kosmetika (rtěnky, řasenky, tužky na rty a oči..) a spousta zdravotních programů (fytočaje, náplasti, proti parazitům, alergiím, na podporu oběhového systému, buněčná obnova těla a další a další... Více informací o zkušenostech si můžete přečíst i na facebooku na stránce "Zdravá krása .info" nebo mi napište na můj profil "VizážistkaPetra Vernerová"
 

TianDe se liší od konkurence tím, že má několikanásobně vyšší % účinných látek. Běžně používaná profesionální kosmetika obsahuje zhruba 5% účinných látek. Exluzivní kosmetika, která stojí několikanásobně víc, než tianDe, obsahuje 10% účinných látek. TIANDE OBSAHUJE 20% ÚČINNÝCH LÁTEK!!! Účinost je unikátní.

Těším se na Vás :-)

Petra