Já a TianDe

Na konci roku 2016 jsem vyzkoušela pár věcí z TianDe. Všichni TianDe prezentují jako kosmetiku (krémy, masky apod), ale mě uchvátily hlavně léčivé věci, které už má i moje rodina a kamarádky a účinky veliké - fytonáplasti na rýmu (dávám i dítěti) a bolesti, masážní gely při nachlazení, menstruační vložky (nevěřila jsem, že se díky bylinným vložkám zbavím nevolností, křečí, bolestí, zvracení, průjmu a teplotě)... Pořád objevuju a pořád mě mile překvapují nové a nové účinky TianDe a líbí se mi, že je podle TČM a starých tibetských receptur.... 

TianDe je unikátní kosmeceutika a produkty pro zdraví vyráběná dle originálních tisíce let starých receptur Tibetu, Číny a Altaje, dle tradiční čínské medicíny. 

Produkty obsahují vysoké procento přírodních složek a s využitím nejnovějších technologií zaručují vysokou účinnost a zároveň velmi jemným působením na organismus.
Výsledkem při správném používání těchto produktů je srovnatelný s terapeutickou léčbou.

Vysoká kvalita produktů TianDe se potvrzuje mezinárodní certifikací ISO 9001 2000. Není testováno na zvířatech.

Pojďte se podívat na naše zkušenosti např. na facebooku "Zdravá krása z Tibetu" - klikněte. Nebo za mnou přijďte osobně pro radu a doporučení a sami se přesvědčte, co TianDe dokáže... :-)