"Nejlepší barva na světě je ta, která Vám jde nejlépe k pleti."  Coco Chanel

 

Barevná typologie

Barvy známe, vidíme a víme (tušíme), které se nám líbí.
Ale víte, které Vám i sluší a pasují? Víte, které Vás omladí a kterým se raději vyhnout? Jaké barvy vyhledávat a na jaké zapomenout? Barevná typologie - poradenství Vám na vše odpoví... 
Není nutnost vyhranit si pouze pár barev, protože každá barva sluší každému, jen je potřeba vybrat správné vlastnosti barvy (lesklé, matné, syté, světlé...).
Je mnoho pomůcek - od knížek, tabulek, otázek na internetu... Ale nikdy to není 100% jednoznačné a zaručené. U mě na barevné typologii Vám vždy napovím, jak se dívat, na co se dívat, aby jste sami rozpoznali rozdíl mezi správnými a nevhodnými barvami ;-) Ke každému přistupuji individuálně, ze začátku nikdo neví, jak se dívat, napovím tak, aby rozdíly každý po chvíli našel sám. CÍLEM JE, že odcházíte se znalostí o barvách - JÁ JSEM TO VIDĚL/A a ne pouze ONA MI TO ŘEKLA! :-)
 
BAREVNÁ TYPOLOGIE - zařadíme Vás do studených nebo teplých barev a dále do správné skupiny (teplý podzim/jaro, studené léto/zima). Chcete vědět a vidět na vlastní oči, které další barvy můžete doplnit? Každá skupina (jaro, léto, podzim i zima) se ještě dělí na další tři podskupiny (např. matné, syté, zářivé, lesklé, klasické). Uvidíte, s jakou další barevnou podskupinou jste v harmonii a můžete kombinovat barvy. 
V jedné schůzce Vám spolu určíme základní skupinu a poté rozdělíme podrobněji a najdeme vhodné kombinace.
Každý z nás má nějak "citlivé" oko na barvy. Někdo rozdíly a vhodné barvy vidí téměř hned, někdo později. I proto si vyhraďte čas na barevnou typologii na 90 až 120 minut. 
 
 
 

 

TOPlist