Chci zjistit, co moje pleť potřebuje, jak se o ni starat...

Analýza pleti přístrojem SAM

 
 
SAM je přístroj na hloubovou analýzu pleti. 
SAM (skin analyzer magnifier) = "rozbor pleti se zvětšovacím sklem-pod lupou" 
 Sami uvidíte Vaši pleť v jiném světle (a to doslova) - zjistíte-vysvětlím Vám, zda a kde máte pleť suchou, mastnou, dehydrovanou pokožku, špatný krevní oběh, ucpané póry/akné, pokožku odumřelou, pigmentace (pihy), poškození způsobené sluncem...  
Přístroj pracuje na základě nezávadného fluorescenčního černého světla spolu se zvětšovacím zrcadlem, díky kterému hned vidíte Vaši pleť "pod lupou". Spatříte povrchové i hlubší vrstvy kůže (podívejte se do fotogalerie).        
Analýza pleti je rozbor-podívání se do hloubky Vaší pleti  s přístrojem SAM. Analýzu provádím já (certifikovaná specialistka) na odlíčenou a čistou pleť. 
První schůzka je současně i povídání o Vaší pleti (jak o ni pečujete, co Vás trápí, jaké přípravky používáte, chcete-li něco změnit-vylepšit). V přístroji "SAMa" hned vše zjistíte-uvidíte. Vysvětlím Vám, co barevné nerovnosti znamenají. Co Vaše pleť říká na Vaši současnou péči, zda je vše v pořádku nebo pleť prosí o nějaké vylepšení a pomoc. Po této analýze následují Vaše dotazy, hledání řešení a možností s ohledem na Vaše potřeby a přání. 
Druhá (popř. i další) analýza probíhá v rozmezí cca 6-8týdnů po předchozí analýze (kontrola zlepšení stavu pokožky po mém doporučení).
Víte, že kůže je živý orgán a většinu problémů, které se na pleti objeví, souvisí s reakcí na něco špatného uvnitř našeho těla?!  Jíme správně? Pijeme dostatečně? Dopřáváme si dost odpočinku? Odoláváme stresu? Umíme relaxovat? ... a mnoho dalšího ovnivňuje naši pleť-vzhled - od akné (hormony, jídlo..), pigmentace (sluníčko, játra...), vrásky (suchost, věk..., málo kolagenu...).... To vše SAM pozná a Vy na vlastní oči uvidíte a pochopíte souvislosti a reakce a zjistíte, jak je možné nejen díky kosmetice vylepšit to, co Vás trápí ;-) 
 
TOPlist